ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Bajonetter 14834109
nr 1483 4109
Bajonetter
5 st. Längd: 52 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 20:13:31
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr